تور آنتالیا

هتل رامادا پلازا آنتالیا

هتل رامادا پلازا آنتالیا هتلی 5 ستاره در این شهر می باشد که جز هتل های ساحلی آنتالیا محسوب می شود. فاصله این هتل تا فرودگاه 10 کیلومتر می باشد و تعدادی مرکز خرید و رستوران و کافه در نزدیکی هتل می باشد.

اتاق های این هتل مجهز به امکانات روز هتلداری می باشد که شامل سیتم صوتی تصویری ، حمام ، لوازم آشپزخانه می شود. مسافران تور آنتالیا که قصد رفتن شهر تاریخی کالئی را دارند فاصله آن تا هتل رامادا پلازا آنتالیا 700 متر می باشد و تا موزه آثار باستانی آنتالیا 800 متر فاصله دارد.

از دیگر امکانات این هتل می توان به رستوران ، کافه ، فروشگاه ، سالن ورزشی ، اتاق ماساژ ، حمام ترکی ، سونا و جکوزی ، دوچرخه سواری اشاره کرد . در رستوران هتل انواع غذاهای ترکی و بین الملی به همراه صبحانه ، ناهار و شام سرو می شود ، میهمانان تور آنتالیا در هتل رامادا پلازا آنتالیا آنتالیا انواع غذاهای اروپایی را می توانند در منو رستوران انتخاب کنند.

 

خدمات عمومی این هتل شامل آرایشگاه ، سالن جلسه و ضیافت ، مرکز تجارت ، گاو صندق ، باغ ، خدمات تهیه بلیط ، خشکشویی ، لباس شویی ، آسانسور ، کرایه ماشین ، انبار بار و چمدان ، سیستم تهویه ، صبحانه در اتاق ، اتو کشی می باشد و قابل ذکر است که هتل رامادا پلازا آنتالیا برای مسافران تور آنتالیا که به همراه کودک خود سفر می کنند خدمات نگه داری از کودک را ارائه می کنند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید