تور آنتالیا

رستوران شیپ این آنتالیا

معرفی رستوران : رستوران شیپ این یکی از رستوران های خوب شهر آنتالیا است که از سال 1992 فعالیت خود را آغاز کرده است. در سال 2002 مصطفی دمیروک که سابقا خدمتکار رستوران بود تبدیل به صاحب آن شد و تا کنون این سمت را برعهده دارد. در سال 2008 این رستوران با رستوران اورال اوکال ترکیب و به مارینا آنتالیا نقل مکان کرد. این رستوران در مکانی بسیار زیبا با چشم اندازی عالی قرار گرفته است و وجود میزها در فضای روباز باعث می شود تا بتوانید هرچه بیشتر از این فضا لذت ببرید. شعار رستوران این است که می داند شما چه می خواهید و تلاش می کند تا بهترین را به شما مهمانان تور آنتالیا ارائه دهد.

رستوران شیپ این آنتالیا

منو رستوران : منوی این رستوران شامل صبحانه،‌ غذای اصلی،‌ پیتزا، برگر، سوپ، پیش غذا، پاستا، سالاد، غذای دریایی و دسر است. برای هرکدام از غذاهای منو آزمون و خطاهای زیادی صورت گرفته شده تا به رسپی کنونی رسیده اند. متوسط قیمت های غذاها در این رستوران بین 7 تا 19 دلار است.

پیشنهاد ما : رستورانی بسیار زیبا در شهر آنتالیا که مناسب صرف غذا برای هر سلیقه ای است و خاطره ای فراموش نشدنی برای شما باقی خواهد گذاشت.

رستوران شیپ این آنتالیا

ساعت کاری رستوران : ساعت کاری این رستوران از 11 صبح تا بامداد است و در روزهای تعطیل با یک ساعت اضافه تر از ساعت 10 صبح آغاز به کار می کند.

موقعیت مکانی رستوران : آنتالیا ، محله مورات پاشا، بلوار دوملوپینار

رستوران شیپ این آنتالیا

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید