تور آنتالیا

رستوران سراسر فاین داینینگ آنتالیا

معرفی رستوران : رستوران فاین داینینگ یک رستوران با سبک بسیار خاص است که در سال 2009 افتتاح شده است. شعار این رستوران نزدیک شدن به قلب ها از طریق غذا است و کلیه پرسنل آن مخصوصا سرآشپزها سعی خود را در تحقق این شعار می کنند. در این رستوران غذاهای بین المللی با مواد تازه و کیفیت بسیار عالی سرو می شوند. فضای رستوران بسیار زیبا است و کمتر کسی پیدا می شود که با آن ارتباط برقرار نکند. در اصل این رستوران در یک خانه تاریخی 300 ساله قرار گرفته است که تماما با مجسمه های بسیار زیبا تزئین شده است. با نشستن در باغ رستوران می توانید همزمان با صرف غذا از شنیدن صدای پیانو نیز لذت ببرید. 

رستوران سراسر فاین داینینگ آنتالیا

منو رستوران: منو این رستوران با استارتر که شامل انواع سالاد و مکمل های غذایی است شروع می شود. در منوی اصلی انواع پاستاهای خوش طعم ، ماهی و غذاهای دریایی، سوشی و انواع کباب و استیک یافت می شود. هم چنین در بخش دسر منو پند نوع نوشیدنی و دسر سنتی ترکی وجود دارد. 

پیشنهاد ما: با توجه به فضای بسیار زیبای رستوران و قیمت مناسب غذاها که عمدتا از 40 تا 80 لیر هستند ، سراسر فاین داینینگ می توان تجربه بسیار خوبی برای چشیدن طعم های تازه برای شما گردشگران تور آنتالیا باشد.

رستوران سراسر فاین داینینگ آنتالیا

ساعت کاری رستوران : 12 ظهر تا 23 شب هر روز

موقعیت مکانی رستوران : این رستوران در خیابان هجدهم کاله ایچی قرار گرفته است. رستوران در نزدیکی برج ساعت قرار گرفته است پس می توانید پس از بازدید از برج به آن بروید. هم چنین با صرف هزینه 2 لیر می توانید اتوبوس سوار شوید و از منطقه لارا آنتالیا به رستوران سراسر فاین داینینگ بروید.

رستوران سراسر فاین داینینگ آنتالیا

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید